KS Lex Kancelaria Adwokacka jest młodym i prężnie rozwijającym się podmiotem na rynku usług prawnych w województwie świętokrzyskim. Zespół składający się z ambitnych i wysoko wykwalifikowanych prawników z pełnym zaangażowaniem pochyli się nad Państwa problemem prawnym aby niezwłocznie znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie.

Naszą misją jest świadczenie obsługi prawnej na najwyższym poziomie zarówno dla Klientów biznesowych jak i Klientów indywidualnych. Głównym celem jest satysfakcja Klientów oraz zaufanie owocujące długofalową współpracą. Indywidualne podejście do każdej sprawy, odpowiedzialność za powierzone zadanie oraz pełne zaangażowanie stanowi podstawę naszej pracy.

Praktyka naszej kancelarii obejmuje wszystkie obszary prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek i prawa handlowego, prawa własności intelektualnej, prawa upadłościowego i naprawczego oraz prawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Zapewniamy pomoc w rozwiązaniu każdego problemu prawnego, a także reprezentację przed sądami, organami i innymi instytucjami.